Політика Соціум

У Татарові люди блокуватимуть дорогу – хочуть створити Ворохтянську ОТГ

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
У п’ятницю, 13 грудня, на 10:00 в Татарові люди запланували перекриття дороги.

На громадських зборах мешканці Татарова проголосували за об’єднання з Ворохтою. Але в ОДА прийняли інше рішення. Перспективний план передбачає включення цих населених пунктів до Яремчанської ОТГ.

“Одним дають, іншим  – ні. Думка громад виявилась зовсім нікому не потрібною. І навіть Закон України “Про добровільне об’єднання територіальних громад” та “Методика формування спроможних територіальних громад” – це те, чим можна знехтувати, бо треба прийняти рішення “як треба”! Ми офіційно стикнулись з тим, як думку громад викинули “на смітник”, але посміхаючись при цьому і бажаючи успіху. Дуже неприємно, коли чиновники ОДА, які зовсім не навели реальних цифр, маніпулюючи окремими податками, заявляють, що Ворохта і Татарів  – “ледве зводять кінці з кінцями і перебувають на межі дефолту”, – йдеться на сторінці Ворохтянської селищної ради у Фейсбук.

Мешканці Ворохти і Татарова вже виходили з протестом під час виїзної сесії облради, яку проводили в Яремче. І нині люди знову хочуть донести свою позицію.

Акція розпочалася у запланований час.

“Близько 30-ти місцевих жителів безперервно рухаються по пішохідному переході. Для охорони публічного порядку залучено 8 правоохоронців”, – прокоментували ситуацію в Нацполіції області.

Ворохту й Татарів хочуть об’єднати в ОТГ з центром у Яремче – люди вийшли на протест (ВІДЕО)

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.