Соціум

У світі коронавірусом інфіковані майже 860 тисяч людей, в Україні – 645

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Кількість заражених коронавірусною інфекцією, яка викликає захворювання COVID-19, у світі досягла 859 796.

Серед цих заражень 42 342 випадки – летальні, пише ДТ. 178 тисяч людей успішно подолали захворювання. Про це свідчать дані інтерактивної карти поширення коронавірусу від Центру системних досліджень при Університеті Джонса Хопкінса, повідомляє Репортер.

За добу найбільше нових заражень зафіксували у Мексиці (121), Південній Кореї (101) та у Бразилії (95).

В Україні на 1 квітня зареєстровані 645 випадків, 618 людей лікуються, 10 одужали,17 померли.

Всесвітня організація охорони здоров’я повідомила, що Європа наближується до піку епідемії коронавірусу. Фахівці відзначили певні ознаки стабільності, оскільки в Італії, найбільш інфікованому регіоні Європи, зафіксовано найменшу кількість випадків зараження за останні два тижні.

В той час пік смертності від коронавірусу в Сполучених Штатах, ймовірно, настане через один або два місяці, а не за два тижні, як передбачає американський уряд і представники охорони здоров’я. Так вважає епідеміолог Єльського університету доктор Каве Хошноуд.

Провідний американський вчений доктор Ентоні Фаучі, директор Національного інституту алергічних та інфекційних захворювань, в неділю підрахував, що спалах коронавірусу може забрати до 200 тисяч життів у США, що є “холодним” прогнозом, визнаний доктором Хошнудом надійним.

Вчені університету Міннесоти за допомогою рентгенівської кристалографії пояснили високу заразність коронавірусу. Своє відкриття вони пояснили за допомогою 3D-мапи білка у формі шипів на поверхні вірусу, а також його партнера в людських клітинах – ангіотензинперетворювальному ферменті 2 (ACE-2).

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні