Соціум

У школах Калуської громади в дітей не буде дистанційного навчання

Google+PinterestLinkedInTumblr
З понеділка, 21 вересня, в закладах загальної середньої освіти Калуша відновили навчання у звичному форматі: діти вперше, починаючи з березня, повернулися за шкільні парти.

Проте не всі батьки підтримують ідею відновлення навчання у закладах освіти. Вони є прихильниками дистанційного формату, оскільки існує загроза для дітей, пов’язана з коронавірусом, інформують Вікна, повідомляє Репортер.

COVID-19
Фото ілюстративне

У першу чергу, це стосується школярів, які мають хронічні захворювання.

У Калуші такого формату (одночасного навчання у закладах освіти і дистанційно) не обговорюють.

Як повідомила у коментарі «Вікнам» начальник управління освіти Калуської міської ради Ірина Люклян, з понеділка в закладах загальної середньої освіти Калуської громади відсутні 6-8% дітей. Така явка — на звичному рівні. Ще до початку навчального року (а очікувалося, що діти в Калуші підуть до школи з 1 вересня) батьки зверталися й обирали інші форми навчання: індивідуальну чи сімейну — це був їхній вибір. Тож, у такому разі, діти можуть не відвідувати заклад освіти.

Як зазначила Ірина Люклян, з приводу дистанційного навчання чи проти очного формату до управління освіти станом на 23 вересня ніхто з батьків не звертався.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.