Соціум

У селі на Прикарпатті під час фотопленеру зібрали понад 200 тис грн на ЗСУ

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

У суботу, 24 вересня, у селі Озерце Дубовецької громади відбувся благодійний аукціон на підтримку Збройних сил України «Озерце. Життя перемагає».

Захід став завершенням однойменного фотопленеру, який тривав на теренах Галицької землі з 21 вересня. У рамках фотопленеру зібрали 200 тис грн для бійців, пише Репортер з посиланням на пресслужбу ІФ ОВА.

У селі на Прикарпатті під час фотопленеру зібрали понад 200 тис грн на ЗСУ

Організатором заходу виступила Дубовецька територіальна громада за участі Народного фотоклубу «Колумб» з Тисмениці за сприяння Національної спілки фотохудожників України. Окрім прикарпатських фотографів у пленері взяли участь гості з Києва, Львова, Чернівців, Рівного, Вінниці, Олександрії, Хмельницького.

У благодійному аукціоні, який став кульмінацією творчого заходу, взяли участь заступниця голови обласної державної адміністрації Людмила Сірко, керівник апарату ОДА Ярослав Дем’янчук, представники підприємств, творчих спілок, меценати.

В якості 46 лотів виставили світлини, створені фотохудожниками Києва, Львова і Прикарпаття в ході кількох попередніх візитів в Озерце. Під час аукціону виручили 200 тисяч гривень, які будуть передані на потреби ЗСУ.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.