Соціум

У селі Гошів наліпили пів тони вареників для ЗСУ

Google+PinterestLinkedInTumblr

У селі Гошів наліпили пів тони вареників для ЗСУ. Жителі села Гошів продовжують допомагати та підтримувати наших ЗСУ.

Днями наші гошівчанки завдяки продуктам які зібрали в селі Гошів наліпили понад 85 відер смачних вареників, які приблизно заважили на 500 кг для підтримки наших ЗСУ, пише Репортер з посиланням на сторінку БК села.

Гошів

Вареники, наліплені з любов’ю та зусиллями жителів села, стануть не тільки джерелом смачного харчування для наших захисників, а й символом підтримки та вдячності за їхню важливу роль у захисті нашої країни.

Це дійсно вражає своєю доброю волею та самовідданістю жителів села, які виявили свою громадянську відповідальність та соціальну активність. Такі приклади надихають та спонукають до дії інших людей, які також можуть зробити внесок у підтримку наших ЗСУ.

Гошів

На ініціативу директорки будинку культури, залюбки відгукнулись жителі села та староста села, які допомогли зібрати всі необхідні продукти для ліплення вареників, за що дуже дякуємо кожному хто доєднався продуктами та особлива подяка жінкам які протягом 3 днів приходили ліпити та виділи свій час на вареники тим і збагатили бойовий дух наших ЗСУ.

Жителі села вже не в перше передають венерики воїнам ЗСУ, дуже важливо пам’ятати про наших захисників та підтримувати їх у складний період боротьби за мир та безпеку нашої країни. Велике спасибі жителям села Гошів за їхню ініціативу та самовідданість!

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.