Соціум

У садибі, де отруїлося 13 дітей, не мали права годувати туристів

Google+PinterestLinkedInTumblr
Як раніше повідомляв «Репортер» на Верховинщині під час відпочинку отруїлося 13 дітей з Києва.

Наразі медики з’ясовують, чим саме отруїлися діти.

Начальник Верховинського районного відділу ГУ Держпродспоживслужби в області Ігор Раховський повідомив «Галці», що діти приїхали до приватної садиби «Горицвіт» 14 серпня.

За словами Раховського, зараз йде розслідування, на підставі якого може бути прийняте рішення про закриття даної садиби. Але вже зараз можна говорити про серйозні порушення у роботі.

«Даний оператор ринку не був зареєстрований як суб’єкт господарювання з харчових продуктів. Не було погоджене меню для харчування дітей, він не повідомив, що у нього буде організована група дітей. Його не було у жодному реєстрі, як оператора ринку харчових продуктів. Тривають перевірки, після чого буде прийняте рішення – закривати заклад чи ні», – говорить Раховський.

Представник садиби «Горицвіт» Микола Михайлюк у телефонній розмові підтвердив, що діти приїхали до них 14 серпня. Але за його словами, вони отруїлися в дорозі, а заклад – працює офіційно і має всі дозволи на роботу.

Тим часом журналістам стало відомо, що поліція відкриває кримінальне провадження за фактом масового отруєння дітей (ст 325 ч1 КК України).

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.