Соціум

У Рогатинському районі відкрили рекреаційний пункт

Google+PinterestLinkedInTumblr
На Рогатинщині в урочищі Вилінь, неподалік села Черче, лісівники відкрили рекреаційний пункт.

За власні кошти та власними силами його облаштували працівники ДП «Рогатинське лісове господарство».

Рекреаційна зона розрахована на 60 осіб, на території розташовано 5 альтанок, мангали, для дітей гойдалка та пісочниця, а ще – цікаві інформаційні стенди про поведінку в лісі, про те як вирощують та доглядають ліс.

«Дана зона відпочинку – це невелика частинка, але надзвичайно важлива для Франківщини у плані розвитку туристичного потенціалу. Сподіваюся, що кожен, хто долучився до облаштування цього місця, відчує слова подяки від мандрівників, гостей області та просто подорожніх, які зупинятимуться тут на перепочинок», – зазначив голова ОДА Денис Шмигаль.

Начальник обласного управління лісового і мисливського господарства Віктор Сахнюк повідомив, що загалом лісівники області облаштували 139 місць відпочинку та 68 піших туристичних маршрутів. В урочищі «Вилінь» – це 140 рекреаційна зона.

«Минулого року Франківщину відвідало 2млн 200 тис. туристів. Це говорить, що наша область є цікавою для мандрівників. Адже невичерпним капіталом Франківщини залишаються свіже повітря, чиста вода, різноманіття флори та фауни, ліс та рекреаційно-туристичні ресурси», – каже чиновник.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.