Соціум

У Рогатині відкрили інтеграційний простір розвитку для дітей від трьох років

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

У Рогатині відкрили інтеграційний простір розвитку для наймолодших. Він з’явився на базі Рогатинського центру дитячої та юнацької творчості.

Тут діти віком від 3 років під супроводом фахівців зможуть розвивати власний потенціал, повідомили на сайті Рогатинської міської ради.

У Рогатині відкрили інтеграційний простір розвитку для дітей від трьох років

Також у Рогатинському центрі дитячої та юнацької творчості презентували «Школу раннього розвитку». Проєкт заклад організував у партнерстві з благодійною організацією «Благодійний фонд Рокада». А реалізували ініціативу за підтримки UNHCR Ukraine – Агентства ООН у справах біженців в Україні.

Читайте: «Вертеп світла» – франківська «Дрібнота» знову йде колядувати

Раніше у громаді не було спеціально обладнаних кімнат, де б діти дошкільного та раннього шкільного віку могли розвивати свої таланти.

Гурток «Школа раннього розвитку», який презентуємо нині, надасть можливість дітям віком 3-10 років розвиватися та розкривати свій потенціал через ігри та творчість, – каже Юлія Харун, соціальна працівниця у роботі з громадами в рамках роботи кластера Координація та управління місцями компактного проживання (СССМ). – Перш за все, це стосується дітей із внутрішньо переміщених сімей. У зв’язку зі непростими умовами життя вони часто мають обмежені можливості для розвитку та самореалізації. Тому надіємось, що «Школі раннього розвитку» стане кроком у розв’язання цього питання. Тут малеча не лише здобуде цікаві знання, але позитивні емоції. А отже – поступово адаптуватиметься у новій громаді, знаходитиме друзів.

Реалізація проєкту передбачала створення кімнати, обладнаної необхідним ігровим та розвивальним інвентарем. Це і цікаві меблі, серед яких: яскрава стінка, пуфи-пазли, регульовані столики, м’які підлогові модулі та ігровий тунель, фліпчарт. Також відведено місце у просторі й для інтерактивного комплекту. Адже, як зазначають працівники Центру, у стінах гуртка малеча розвиватиме різні навички – емоційні, мовленнєві, мисленнєві та рухові.

Локація є безплатною. Простір буде доступний для дітей ВПО та дітей з громади, що приймає.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.