Соціум

У репертуар Франківського драмтеатру повертається благодійний артпроєкт «Оскар і Рожева Пані» (ВІДЕО)

Google+PinterestLinkedInTumblr

Трагічна історія, сповнена болю та віри. У репертуар Франківського драмтеатру повертається благодійний артпроєкт «Оскар і Рожева Пані». У 2015 постановка об’єднала усіх небайдужих довкола благородної мети – допомогти невиліковно хворим дітям полегшити їхні страждання.

Після дворічної перерви відновити покази вистави у жовтні, каже акторка Ірма Вітовська, вирішили невипадково. Адже саме цей місяць присвячений паліативній допомозі, йдеться у сюжеті Каналу 402, пише Репортер.

благодійний артпроєкт «Оскар і Рожева Пані»

В основі постановки – історія десятирічного невиліковно хворого хлопчика, який пише листи Богу. Попри такий юний вік Оскару вже нема на що сподіватися. Страшний діагноз – рак безжально перекреслив маленьке життя. Попереду у нього лише 12 днів зневіри та розпачу. Передаватиме зі сцени усі емоції нещасного хлопчика – дванадцятирічний актор Олександр Щукін.

Читайте також: Мамі й дитині – як у Загвізді облаштовують «Прихисток»

На мою думку ця вистава створена для діток, які по-справжньому хворі і ця вистава буде їх надихати жити і боротися за своє життя, – говорить малий актор. – Для мене ця роль дуже важлива. Її треба зіграти так, аби надихати інших людей боротися.

За три роки існування проєкту відбулося 55 вистав по містах України. Завдяки йому в Україні створилися мобільні виїзні бригади та паліативні відділення по догляду за важкохворими дітьми.

Вперше в оновленому складі виставу зіграють 7 жовтня. Саме сім років тому у цей день і відбулась прем’єра постановки.

Наступний показ відбудеться вже 30 жовтня. Разом з тим актори планують вирушити з виставою на гастролі в інші міста України.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.