Соціум

У п’яти навчальних закладах Прикарпаття досі немає укриття

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

На Прикарпатті триває робота щодо облаштування захисних споруд в освітніх закладах. Наразі з 1135 навчальних закладів укриття є в 1130.

Також продовжується реалізація реформи профільної середньої освіти в області. Створена мережа академічних ліцеїв, яка, за попередніми даними, включатиме 46 таких закладів. Про це розповів директор департаменту освіти і науки ІФ ОВА Віктор Кімакович на нараді в облдержадміністрації.

У п'яти навчальних закладах Прикарпаття досі немає укриття
Укриття у школах на Прикарпатті продовжують облаштовувати, каже Віктор Кімакович

За словами Віктора Кімаковича, наразі в Івано-Франківській області працює 457 закладів дошкільної освіти, які відвідує близько 36 тисяч дітей. Серед них близько 1500 – внутрішньо переміщені.

Також є 553 заклади загальної середньої освіти, у яких навчаються близько 159 тисяч учнів, у тому числі понад 5 тисяч внутрішньо переміщених дітей. Цьогоріч прикарпатські школи випустили понад 16 тисяч дев’ятикласників та близько 9 тисяч одинадцятикласників.

А ще є 20 закладів професійної та профтехосвіти, які цього року закінчують майже 4000 юнаків та дівчат. І 27 закладів фахової передвищої освіти, які цього року закінчують 4750 молодих людей.

Цього року в  школах створили майже сотню класів безпеки, а у семи з них реалізовується проєкт «Спеціаліст із безпеки в освітньому середовищі».

Наразі ведеться робота щодо організації дозвілля дітей під час літніх канікул. Задля цього в області запланували створити 44 табори з денним перебуванням на базі закладів освіти і 34 літні школи за різними напрямами.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.