Соціум

У П’ядицькій ОТГ вирішили створити Агрохаб і вирощуватимуть лохину

Google+PinterestLinkedInTumblr
П’ядицька об’єднана територіальна громада прийняла рішення утворити на території своєї ОТГ Агрохаб. Відповідну ініціативу підтримали сьогодні на загальних зборах жителі територіальної громади.

Про це інформують у прес-службі Агенції розвитку ОТГ Прикарпаття, пише пресслужба ІФ ОДА.

Підготовка проекту зі створення навчально-виробничої бази Агрохаб у селі Мала Кам’янка здійснюється спільно з фахівцями Агенції розвитку ОТГ Прикарпаття. Проект планують реалізовувати у рамках 10 обласного конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування: компонент 4 «Реалізація Програми «DOBRE».

Його основна мета – активізувати місцевий економічний розвиток у громаді. Для цього П’ядицька ОТГ прийняла рішення взяти участь в якості сторони, котра здійснюватиме співфінансування цього проекту.

«Громадське обговорення підкреслило важливість реалізації такого проекту у громаді, а також готовність місцевого економічно-активного населення взяти участь у його реалізації. Вже десятеро громадян, які прийшли на збори, виявили бажання вкласти частку власних коштів – і підписали відповідні протоколи про наміри», — говорять у агенції.

На базі Агрохабу, на земельних ділянках ОТГ буде облаштовано систему крапельного поливу, котра дозволить вирощувати високомарженальні культури. На зборах вирішили здійснювати посадку канадської чорниці (лохини) на виділених для цього 16 га землі.

«Активних мешканців, в першу чергу, будуть навчати технології вирощування цієї культури та використовувати крапельний полив, інвестуючи при цьому власні кошти лише в закупівлю садженців», — повідомляють у агенції

Завдяки цьому проекту в ОТГ очікують високу самозайнятість населення, створення додаткових сезонних робочих місць, отримати додаткові надходження до бюджетів у вигляді податків, плати за землю та інших платежів.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.