Відео Соціум

У парку Військових ветеранів встановлять нові лавки, смітники та освітлення (ВІДЕО)

Google+PinterestLinkedInTumblr
Парк Військових ветеранів у Івано-Франківську зміниться на краще. Принаймні, в цьому запевняють нові балансоутримувачі цієї зеленої зони.

Згідно з рішенням міськвиконкому, тепер парком опікується КП «Центр розвитку міста та рекреації». Це комунальне підприємство, яке утримує парк імені Шевченка, парк на Молодіжній і міське озеро. Тут запевняють, що вже здійснили першочергові заходи, зокрема, покосили газони та обрізали сухе гілля, найголовніше — позбавилися чагарників.

«Люди, які відвідували цей парк, неодноразово могли побачити неприємну картину з безхатченками, які почувалися тут досить комфортно, адже було багато місць, де вони могли облаштувати собі тимчасове житло, вбиральні, – каже Руслана Василюк директор КП «Центр розвитку міста та рекреації». – Тому перше, що ми зробили, це почистили усі чагарники».

Позитивні зміни вже помітили й відвідувачі парку. Та люди кажуть, ще треба навести лад з лавками, адже їх тут бракує. Також – облагородити пішохідні зони. Мовляв, з візочками тут рухатися доволі тяжко.

«Мамочкам з колясками дуже мало місця, – говорить пані Марія, місцева мешканка. – А так, після того, як покосили, порізали, парк майже сяє».

«Прекрасний парк, де можна гуляти з дітьми. Мені здається, його можна благоустроїти, зробити лавочки, доріжки, бо навіть візочком важко проїхати», – каже пані Ольга, яка часто відвідує зелену зону з маленькою дитиною.

Балансоутримувачі парку запевняють, на часі – благоустрій центральної алеї, нові лавки та смітники. Також брукуватимуть уже протоптані людьми доріжки. Усі це у «Центрі розвитку міста та рекреації» планують зробити до кінця року. Потім спільно з «Міськсвітлом» приведуть до ладу й вуличне освітлення. Адже наразі тут освітлена лише центральна алея.

Деталі дивіться у сюжеті телеканалу 402.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.