Соціум

“У нас великі плани”. До Франківська переїхала кав’ярня зі Слов’янська (ФОТО)

Google+PinterestLinkedInTumblr

Івано-Франківськ став надійним прихистком для понад пів сотні релокованого з гарячих точок бізнесу.

Серед них – підприємці зі Слов’янська, які не лише змогли відновити свою пекарню вже в Івано-Франківську, а й налагодити співпрацю з місцевими кав’ярнями. Про це пише Репортер з посиланням на пресслужбу міського голови Руслана Марцінківа.
"У нас великі плани". До Франківська переїхала кав'ярня зі Слов'янська
Власники бізнесу кажуть, що Івано-Франківськ обрали не випадково. Спілкувались з багатьма підприємцями, які вже раніше переїхали сюди і запустили роботу. У планах – запуск крафтової сироварні та виробництво напів фабрикатів.
У нас великі плани на це надзвичайне місто, тому що нам тут дуже сподобалось, – розповідає співвласниця Алла Мініна. – Ми бажаємо розширюватись в першу чергу з напрямком кав’ярні. Наразі ми випікаємо десерти і вже співпрацюємо з іншими кав’ярнями. Ми цьому дуже раді. В проєкті – сироварня та виготовлення напів фабрикатів. Проте нам дуже подобається місто, люди. На скільки відкрито всі до нас підходять. Коли ми приїхали, нам в першу чергу зателефонували з місцевої ради, запропонували допомогу. Нас запитали, що потрібно нам для того, щоб ми тут залишилися і щоб нам тут було максимально комфортно.
"У нас великі плани". До Франківська переїхала кав'ярня зі Слов'янська

Понад 50 релокованих бізнесів

Перші прохання від підприємців з територій, де точилися бойові дії стосувалися евакуації працівників та устаткування. А вже згодом бізнесмени почали розглядати варіанти, де можна розмістити своє виробництво. Наразі до Івано-Франківська переїхало понад пів сотні релокованих підприємств. Спеціалізації – різні: фірми, які виробляють меблі, є представники легкої та харчової промисловості, книгарні А також близько 10 тисяч працівників ІТ-сфери. 
В Івано-Франківську працює платформа savebusinessnow.if.ua. Тут представники бізнесу можуть подати свою заявку щодо приміщення, чи фінансової підтримки. Ми хочемо, щоб бізнес працював в Івано-Франківську і намагаємось йому в цьому сприяти. Адже, це і податки, і робочі місця, – розповідає начальниця управління праці Івано-Франківської міської  ради Наталія Дмитраш.
"У нас великі плани". До Франківська переїхала кав'ярня зі Слов'янська
За словами Руслана Марцінківа, зараз 53 підприємства переїхали до Франківська, ще десятки цікавляться містом.
Це дає нам можливість конкурентного середовища. Люди мають можливість заробляти кошти і не просять їх через допомоги. Дуже важливо, що бізнес в Івано-Франківську розвивається. Як наслідок за півріччя ми маємо сьогодні ріст виробництва і виконання бюджету міста. Це дуже добре, це робота великої команди не тільки релокованих підприємств, а й наших місцевих виробників. Ми тут хочемо поєднати синергію, щоб максимально створювати спільні підприємства і налагодити співпрацю наших підприємців, і тих, які переїжджають до Івано-Франківська, – каже Руслан Марцінків.
Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.