Соціум

У Надвірній “Івано-Франківськгаз” відкрив п’ятий центр обслуговування клієнтів

Google+PinterestLinkedInTumblr
У вівторок, 6 серпня, АТ «Івано-Франківськгаз» в Надвірній  відкрив п’ятий сучасний центр обслуговування клієнтів.

Відтепер 29 тис споживачів газу Надвірнянського району в комфортних умовах та  оперативно отримуватимуть весь спектр послуг, що стосується газопостачання: починаючи від консультацій по особовому рахунку, закінчуючи оформленням документів на підключення до газової мережі, інформує пресслужба підприємства.

У приміщенні – сучасний дизайн, просторі, світлі та зручні приміщення, ергономічні дивани, зручне зонування та кулер з водою.

Фахівці центру обслуговування надають консультації та допомагають провести оплату через платіжний термінал, зареєструвати Особистий кабінет, а також інструктують щодо онлайн-сервісів.

«Відкриття ЦОКу є одним з етапів реалізації комплексної програми «Івано-Франківськгазу» з розвитку клієнтського сервісу. Тому кожного року, ми не тільки відкриваємо сучасні центри, а й впроваджуємо онлайн-сервіси. Вони допомагають споживачам швидко і якісно вирішувати усі газові питання. Окрім того, для зручності клієнтів Прикарпаттям курсує мобільний ЦОК. І це єдиний в Україні мобільний центр з надання комунальних послуг», – розповідає начальник управління клієнтського сервісу АТ «Івано-Франківськгаз» Юрій Колодій.

Наразі такі центри успішно працюють в Івано-Франківську, Калуші, Коломиї та Долині. До кінця року заплановано відкрити ще один сучасний центр обслуговування клієнтів у Снятині.

Центр обслуговування клієнтів працюватиме з понеділка по п’ятницю з 8.00 до 17.00 год. за адресою: м. Надвірна, вул. Комунальна,1.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.