Відео Соціум

У масках і всупереч негоді. Як на Прикарпатті стартувало ЗНО 2020 (ВІДЕО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
У масках, з температурним скринінгом і незважаючи на негоду. На Прикарпатті успішно стартувало ЗНО-2020.

За словами Ольги Нижник, уповноваженої Українського центру оцінювання якості освіти, самі абітурієнти відповідають за своє здоров’я та оточуючих, пише “Репортер“.

“Вони приходять, дезінфікують руки, тут миють руки, заходять в аудиторію – знову дезінфікують руки. Ми спостерігаємо, щоб у них були маски і щоб їх міняли”, – каже Ольга Нижник.

Самі випускники розповідають, що у масках здавати ЗНО трохи важче, але розуміють потребу в них. Декому довелося добиратися до пунктів тестування з інших міст і сіл, а через негоду це було нелегко.

“Реальна явка учасників, якщо зробити поправку на те, що було звільнення від ДПА, практично на рівні минулого року”, – каже директор Івано-Франківського регіонального центру оцінювання якості освіти Богдан Томенчук.

Матеріал створено у межах проєкту “Інформ-щеплення”, який реалізується за підтримки Фонду розвитку ЗМІ Посольства США в Україні.

Більше дивіться у сюжеті телеканалу 402.

ЗНО-2020

У масках, з температурним скринінгом і незважаючи на негоду. На Прикарпатті успішно стартувало ЗНО-2020. Як саме відбувалося тестування з математики – дивіться у нашій відеоісторії. Український центр оцінювання якості освітиМатеріал створено у межах проєкту "Інформ-щеплення", який реалізується за підтримки Фонду розвитку ЗМІ Посольства США в Україні

Posted by Канал 402 on 2020 m. birželio 25 d., ketvirtadienis

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.