Відео Люди Соціум Фото

У Ланчині горить сміттєзвалище (ФОТО, ВІДЕО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Люди скаржаться на постійний дим, сморід. Кажуть, дихати нічим, жити поблизу неможливо.

Фото та відео з місця події оприлюднила у мережі Тетяна Пришляк.

Posted by Таня Пришляк on 2019 m. kovo 25 d., pirmadienis

“В Ланчині горить сміттєзвалище. До найближчих осель менше 1км.  З цього місця витікає річка Слобожниця, яка впадає в Прут, – повідомила Тетяна Пришляк. – Токсичний, їдкий, смертельно – небезпечний дим отруює людей та довкілля. Кажуть місцеві, що сміття звозять не тільки з Ланчина”.

У селищі Ланчин місцевий полігон для тимчасового складування ТПВ використовується ощадно. Хоч місце відвела своїм рішенням сільська рада і воно має всі необхідні дозвільні документи, але є невеликим і вважається тимчасовим – до вирішення проблеми з полігоном у Надвірній, куди з Ланчина раніше возили сміття.

Нещодавно Ланчинська громада отримала новий спеціалізований автомобіль. Відходи тут сортують на спеціальному майданчику, відбираючи те, що можна пустити на вторинну переробку.

Нагадаємо, у 2017 році невідомі фури привезли і вивантажили в селищі Ланчин Надвірнянського району, що на Івано-Франківщині, купи сміття. Тоді чуже сміття на території, де тимчасово складують тверді побутові відходи, знайшли працівники тутешнього комунального підприємства “Карпати”.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.