Соціум

У Косівській лікарні відкрили оновлене відділення реанімації, що згоріло у 2021 році

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

У косівській лікарні відкрили відновлене сучасне відділення анестезіології з ліжками інтенсивної терапії, яке зараз є одним з кращих в області.  Йдеться про реанімацію «Косівської ЦРЛ», де наприкінці грудня 2021 року сталась пожежа, яка забрала п’ять життів. Про це повідомляють у пресслужбі голови ОВА.

На сьогодні у відділенні зроблено ремонт з урахуванням всіх стандартів та вимог щодо безпеки. На це з обласного бюджету було виділено 8,3 млн грн. У реанімації є 6 ліжок для хворих, які перебувають критичному стані.

Відділення оснащено сучасним медичним обладнанням, яке передало Міністерство охорони здоров’я України та міжнародні організації, загальною вартістю 3,8 млн грн. Ще 2 новітні апарати ШВЛ вручили під час відкриття відновленого відділення.

Читайте також: Бартка замість милиці. Петро Гудим’як з Косівщини – про полювання на танки й гуцульський гонор

На сьогодні КНП «Косівська ЦРЛ Косівської міської ради» обслуговує населення всіх територіальних громад території району – із 44 населених пунктів.  У закладі функціонує 13 стаціонарних відділень на 273 ліжка. За рік у лікарні – від 12 тисяч госпіталізованих. Народжується до 600 дітей, проводять понад 1500 великих хірургічних операцій.

За час війни у косівській лікарні медичну допомогу надали 780 внутрішньо переміщеним людям, амбулаторно – 9740 особам з категорії ВПО. Проліковано 675 вйськовослужбовців.

Зараз у лікарні також працюють над відкриттям нового реабілітаційного відділення, де зможуть відновлюватись люди після інсультів, а також наші воїни.

До теми: Шеф-кухар косівського батальйону показав, чим годує побратимів (ВІДЕО)

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.