Соціум

У Коломиї відкрили дві поліцейські станції

Google+PinterestLinkedInTumblr

Нові безпекові осередки віднині функціонують в Коломиї. Вони будуть забезпечувати правопорядок у різних мікрорайонах міста. Загалом на Прикарпатті успішно працює уже понад 40 поліцейських станцій.

Нові поліцейські станції розташовані в одному зі спальних районів Коломиї та в центральній частині міста, поблизу залізничного вокзалу, повідомляє пресслужба нацполіції області, пише Репортер.

Коломиї, поліцейські станції

Вони забезпечуватимуть безпеку для понад 14 тисяч мешканців.

На поліцейських станціях працюватимуть офіцери громад: капітан поліції Михайло Соколюк та молодший лейтенант Віталій Прокопів.

Читайте також: СБУ затримала прикарпатку, яка у соцмережах виправдовувала російську агресію

За підтримки місцевої влади відремонтовано робочі приміщення. Також вони оснащені необхідною технікою, спорядженням. А відтак відповідають всім стандартам для ефективної роботи правоохоронців та прийому громадян.

Окрім цього поліцейським офіцерам громади вручили нові службові автомобілі.

Коломиї, поліцейські станції

Поліцейські станції – це дуже важливі проєкти. Наша задача полягає в тому, щоб максимально забезпечити безпеку громадян. Я вдячний всім, хто підтримує і допомагає нам створювати ці безпекові осередки. Ми хочемо максимально забезпечити поліцейський сервіс і присутність правоохоронців у всіх населених пунктах області, задля посилення превентивних заходів на територіях обслуговування та надання якісних поліцейських послуг місцевому населенню. Поліцейський офіцер – це універсальний правоохоронець, який виконуватиме фактично всі основні функції поліції», – наголосив начальник Головного управління Національної поліції в Івано-Франківській області Сергій Безпалько.

Коломиї, поліцейські станції

Поліцейські станції працюватимуть в посиленому режимі. А офіцери громад віднині цілодобово на зв’язку з мешканцями. Вони оперативно реагуватимуть на всі звернення громадян та надаватимуть їм правову допомогу.

Ми виїжджатимемо на всі виклики людей. Також вони можуть приходити зі своїми зверненнями до поліцейської станції. Бути офіцером громади – це означає допомагати кожному. Адже наш девіз – я тут, щоб оберігати. Люди наразі звертаються щодо домашнього насильства, дрібного хуліганства, побутових сварок, цивільно-правових відносин тощо», – розповіли поліцейські офіцери.

Читайте: Троянда з Бахмута. Або як військові перетворюють уламки війни в ефектні вироби

Керівник поліції Прикарпаття висловив слова вдячності міському голові Коломиї та подякував за плідну співпрацю в рамках проєкту «Поліцейський офіцер громади».

Цей проєкт дуже вдалий. І дуже ефективний. Адже ми бачимо, що люди довіряють працівникам поліції. В місті стало значно безпечніше. Поліцейський офіцер громади – це більше, аніж просто правоохоронець, він знає всі проблеми місцевих мешканців і сприяє їх вирішенню, – підсумував міський голова Коломиї Богдан Станіславський.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.