Соціум

У Коломиї газовики відкрили сучасний центр обслуговування клієнтів (ФОТО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
У п’ятницю, 21 грудня, у Коломиї  відкрили сучасний центр обслуговування клієнтів ПАТ «Івано-Франківськгаз».

Відтепер майже 57 тис мешканців Коломийщини та 1700 підприємців  зможуть швидко, якісно та комфортно отримати весь спектр послуг – від консультацій до оформленням документів на підключення до мережі, пише прес-служба компанії.

Відкриття ЦОК у Коломиї є черговим етапом реалізації комплексної програми «Івано-Франківськгазу» з розвитку клієнтського сервісу. Наразі такі центри успішно працюють в Івано-Франківську та Калуші.

У центрі впроваджена автоматизована «електронна черга», програмне забезпечення  якої дозволяє оптимально розподілити клієнтські потоки та зменшити час очікування споживача в черзі. До того ж електронні табло та голосові повідомлення інформують клієнтів в операційному залі про наявність і номери вільних менеджерів.

Адміністратор допоможе відвідувачам скористатися терміналом електронної черги, сенсорними моніторами «тонкий клієнт» для реєстрації в Особистому кабінеті чи провести оплату через платіжний термінал. Обслуговуватимуть споживачів 10 кваліфікованих операторів.

Приділили увагу і зонуванню приміщення ЦОК: в залі встановлені дивани, кулер з водою, є WI-FI.

«Головна мета відкриття Центру – стати ближче до споживачів, спростити  зв’язок між газовою компанією та користувачами природним газом. Тепер, в одному приміщенні клієнти компанії зможуть вирішити низку питань – починаючи від консультацій по особовому рахунку, здійснення оплати за газ, закінчуючи оформленням документів на підключення до газової мережі, газових приладів, їх ремонту тощо», – розповідає голова правління ПАТ «Івано-Франківськгаз» Віталій Шульга.

Центр обслуговування клієнтів працюватиме з понеділка по п’ятницю, з 8.00 до 17.00 год. за адресою: Коломия,  Січових Cтрільців, 44.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.