Соціум

У Коломиї діти-пільговики й поранені військові зможуть безплатно ходити у басейн

Google+PinterestLinkedInTumblr

У Коломийській громаді діти-пільговики та поранені військові зможуть безплатно відвідувати басейни.

За таке рішення проголосували на засіданні виконавчого комітету. Тож тепер управління соціальної політики Коломиї буде надавати грошову допомогу, щоб пільгові категорії могли оздоровлюватися у басейнах. Про це пише Репортер з посиланням на сайт Коломийської міської ради.

У Коломиї пільговики можуть не платити, щоб відвідувати басейн

Право на оздоровлення в басейнах матимуть:

  • діти з інвалідністю;
  • діти-сироти та діти позбавлені батьківського піклування, які влаштовані під сімейні форми виховання;
  •  діти віком до 16 років та дружина/чоловік загиблих (померлих), смерть яких настала у зв’язку із безпосередньою участю у бойових діях, здійсненні заходів з національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії російської федерації проти України, починаючи з 20 лютого 2014 року;
  • поранені військовослужбовці, травма (поранення) яких одержана у зв’язку із безпосередньою участю у бойових діях, здійсненні заходів з національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії російської федерації проти України, починаючи з 20 лютого 2014 року;
  •  діти до 16 років осіб з інвалідністю внаслідок війни І, ІІ, ІІІ групи, які брали безпосередню участь у бойових діях, здійсненні заходів з національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії російської федерації проти України, починаючи з 20 лютого 2014 року.

Допомога для оздоровлення у басейнах буде надаватись один раз у рік. Заяву на її отримання необхідно подавати у Центр надання адміністративної допомоги.

Про те, які документи потрібно, щоб скористатися послугою, читайте на сайті Коломийської міської ради.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.