Соціум

У Коломиї дітей-пільговиків та поранених військових кличуть в басейн

Google+PinterestLinkedInTumblr

Діти-пільговики та поранені військові з Коломийської громади зможуть безплатно оздоровлюватися у басейнах.

Посилюємо соціальну допомогу нашим пільговим категоріям, адже на це є дуже великий запит. Знайшли можливість, щоб діти-пільговики та поранені військові з Коломийської громади могли безплатно відвідувати та оздоровлюватись у басейнах, цитує Репортер голову громади Богдана Станіславського.

басейн, Коломия, діти-пільговики, військові, Станліславський

Як це працюватиме. Якщо ви потрапляєте під перелік осіб, які можуть отримувати цю допомогу, то спершу потрібно подати заяву в Центр надання адміністративних послуг. Далі її розгляне відповідна комісія. Якщо рішення буде позитивне, то ви отримаєте грошову допомогу, за яку і будете відвідувати басейни.

За посиланням ви можете детальніше ознайомитись з категоріями осіб, які можуть отримати цю допомогу, та документи, які слід мати під час подання заяви

https://kolrada.gov.ua/…/diti-pilgovix-kategorii-ta…

Плавання – це не просто спорт. Це також реабілітація: як фізична, так і психологічна. Вона необхідна захисникам, які лікуються після поранень, дітям з інвалідністю, дітям загиблих військових. А ще багато діток пільгових категорій зовсім не вміють плавати. І завдяки нашій ініціативі зможуть цьому навчитись.

Читайте також: З Коломиї на передову відправили мобільний лазне-пральний комплекс для «десятки» (ВІДЕО)

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.