Соціум

У Карпатах шукали трьох жінок і чотирьох дітей

Google+PinterestLinkedInTumblr
У вівторок, 13 серпня, рятувальникам з Яремчі поступило повідомлення про те, що в районі гори Синяк Поляницької сільської ради група туристів втратила орієнтування та потребує допомоги.

Група складалася з семи людей: три жінки та чотири дитини віком 8-12 років, мешканців Миколаївської області. Про це повідомляє управління цивільного захисту ІФ ОДА.

Для надання допомоги туристам о 19.27 виїхали рятувальники Ворохтянського ПРВ (5 чол. 1 од. техніки). О 00.10 гірські рятувальники прибули до групи туристів та о 02.40  супроводили їх до підніжжя гори, звідки вони на таксі направились до місця тимчасового проживання в Яремчі. Стан задовільний, медичної допомоги не потрібно.

А у Верховинському рятувальники шукали на горі Шпиці 46-річну мешканку Миколаєва. Жінка відпочивала з іншими двома туристами, але її самопочуття погіршилось та  вона не змогла самостійно пересуватись.

Рятувальники надали потерпілій долікарську допомогу та супроводили до підніжжя гори й передали медичним працівникам Верховинської лікарні.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.