Соціум Фото

У Карпатах пройшло змагання з найшвидшого сходження на Говерлу серед військових (ФОТО)

Google+PinterestLinkedInTumblr
У суботу, 3 вересня, військовослужбовці Національної гвардії України взяли участь у міжнародних змаганнях «IRON UNIFIER» з найшвидшого сходження на вершину гори Говерли. Його організувало керівництво операції «Unifier».

Гвардійці показали хороший результат з поміж 155 військовослужбовців, які підіймалися на гору. Так гвардієць гірсько-патрульної роти 50 полку імені полковника Семена Височана старший солдат Андрій Чумак зайняв сьоме місце з часом 2 год. 38 хв, пише Репортер з посиланням на 50 Полк імені полковника Семена Височана Національної Гвардії України.

У змаганнях взяли участь військовослужбовці з Канади, Великої Британії, Сполучених Штатів Америки, Литви, Швеції та України. Умова участі – військові мали долати піший маршрут із наплічником вагою не менше ніж 10 кг, не враховуючи воду.

“В такому масштабі такі змаганням відбуваються вперше, і зважаючи на це в наступному році ми також організуємо їх. Крім сходження на Говерлу відбувся благодійний збір коштів, завдяки внескам канадців ми зібрали близько 200 тисяч гривень для різних проєктів, в тому числі й для потреб Миколаївського обласного госпіталю ветеранів війни”, – розповів організатор змагань капітан Раян Хардінг.

Стартували учасники від національного природного парку «Гуцульщина». За 12 км від вершини Карпат всі учасники мали пробігти повз навчально-спортивну базу «Заросляк» та піднятися синім маршрутом на вершину гори. Там уже фіксувався результат кожного учасника та повторно зважувався рюкзак.

«Такі змагання дають можливість перевірити свої сили та загартувати дух. Вони тренують у людей силу волі та морально-вольові якості. Дають зрозуміти, що потрібно багато працювати над собою», – говорить гвардієць старший солдат Андрій Чумак.

Завершенням змагань стала спільна вечеря та оголошення трьох кращих результатів серед чоловіків та жінок. Кращий час серед учасників показала 10 гірсько-штурмова бригада – 1 година 58 хвилин.

Операція «Unifier» відома як Об’єднана цільова група Збройних Сил Канади – Україна, – це внесок Збройних Сил Канади у безпеку України в координації зі Збройними силами України. Він розпочався у світлі розпалювання росіянами війни на Сході України та анексії Криму після Революції Гідності в Україні.

Операція є частиною багатонаціональної спільної комісії, більшого органу, що складається з США, Великої Британії, Канади, Швеції, Польщі, Литви та Данії. Вони спрямовані на реформування українських військових.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.