Соціум

У Калуській ЦРЛ для хворих на COVID-19 розгорнули ліжка в дитячому відділенні

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Починаючи з перших днів жовтня, спостерігається тенденція до збільшення кількості захворювань.

За словами гендиректора Калуської ЦРЛ Івана Красійчука, зі 135-ти наявних ліжко-місць, призначених для хворих на коронавірус, на сьогодні всі зайняті, інформує Репортер із посиланням на Вікна.  

“Ми передбачали ймовірність такої ситуації, до цього готувалися і передчасно підготували наказ про додаткове розгортання 36 ліжок для хворих на CОVID-19. Їх облаштували на базі палат дитячого відділення лікарні, яке ми лише нещодавно відкрили після проведення там капітального ремонту. І нам, звичайно, нині сумно, що першими пацієнтами оновленого відділення стали не дітки, а дорослі. Але іншого виходу із ситуації, що нині склалася, не було”, — зазначає гендиректор.

Крім того, припинили прийом пацієнтів у хірургічне відділення Калуської ЦРЛ.

“Проаналізувавши ситуацію, побачили, що такі хворі є в усіх фактично відділеннях, але найбільше — в хірургічному. В цьому відділенні сьогодні хворіють шість лікарів, сім медсестер і одна працівниця молодшої групи медперсоналу. Такий стан справ змусив нас тимчасово терміном на два тижні закрити хірургічне відділення, аби не допустити ширшого розповсюдження інфекції. Про це ми вже офіційно поінформували швидку медичну допомогу та адміністрацію Івано-Франківської обласної клінічної лікарні”, — розповів Іван Красічук.

Що стосується інших відділень, то вони сьогодні приймають лише ургентних хворих, тобто тих, хто потребує невідкладної медичної допомоги. Планова госпіталізація там теж тимчасово призупинена.

Читайте: Штраф за відсутність маски виписуватимуть на місці, – Степанов

У зв’язку із загостренням ситуації та збільшенням числа хворих на COVID-19 у ЦРЛ планують збільшити до 12-ти кількість місць у реанімаційному відділенні. Тож, запрошують на роботу лікарів-анестезіологів, адже їм доводиться цілодобово перебувати біля важкохворих. Також оголосили про прийом на роботу медсестер та молодшого медичного персоналу.

Щодо медикаментів, то більшість із них в Калуській ЦРЛ є, але останнім часом стали виникати труднощі з придбанням на ринку деяких антибіотиків.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.