Соціум

У Калуші зареєстрували 18 випадків скарлатини – одна дитина у лікарні

Google+PinterestLinkedInTumblr

Заступниця міського голови Калуша Наталія Кінаш повідомила, що станом на 4 березня зареєстровано 18 хворих на скарлатину серед школярів міста. Одну дитину госпіталізовано. Про це йдеться на сторінці Калуської міської ради, пише Репортер.

Заступниця міського голови Наталія Кінаш повідомила, що станом на ранок 04 березня офіційно зареєстровано 18 хворих, з них 1 дитину, учня ліцею №2 госпіталізовано. Його стан середньої важкості, одужує. Як повідомила Наталія Кінаш, в Калуському ліцеї №2 є чотири випадки захворювання скарлатини, два з них в одному класі.
Відповідно до рекомендацій, про випадки захворювання лікувальна установа повідомляє санепідемстанцію, яка в свою чергу – заклад освіти. У ліцеї було здійснено кварцування та проведено дезинфекцію приміщення, де навчаються діти, що захворіли, – йдеться у повідомленні.
Дирекція стежить, щоб хворий перебував вдома впродовж інкубаційного періоду(21 день). Приводу до закриття класів немає, оскільки карантин вводиться, якщо захворюваність досягне 20%.
Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.