Соціум

У Калуші в музичній школі підтопило укриття – підозрюють порив у трубах

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

У Калуші в музичній школі на вулиці Коновальця підтопило укриття. Вода у сховищі стоїть навіть, коли надворі суха погода.

Зараз місцева влада шукає причини і розв’язання проблеми, повідомив голова Калуської громади Андрій Найда.

У Калуші в музичній школі підтопило укриття - підозрюють порив у трубах

Сьогоднішній ранковий об’їзд зумовлений проблемною ситуацією, що склалася в укритті музичної школи. Чомусь, на жаль, все укриття у воді. Немає ні снігу, ні дощу на вулиці, а приміщення суттєво підтоплене, – пише голова громади.

За словами Андрія Найди, це ще й проблема для учнів Калуського ліцею №4. Адже у навчальному закладі немає свого укриття, тож всі учні на час повітряної тривоги прямують в укриття музичної школи.

Що призвело до підтоплення – з’ясовуємо. Є підозра на внутрішній порив системи водопостачання. Невідкладно працівники КП «Калуська енергетична компанія» будуть проводити відповідні роботи, щоб визначити джерело можливого пориву, – повідомив Андрій Найда.

Навіть, якщо проблему й ліквідують, у приміщенні все одно треба провести впорядкувальні роботи. Зокрема, влаштувати відмостки, провести гідроізоляцію, дренажні лотки, стяжки та інші роботи, щоб укриття відповідало всім необхідним нормам.

Наразі, коли починається повітряна тривога, учні ліцею ідуть до іншого сховища, що знаходиться в ПК «Юність». Його посадовці теж оглянули.

Читайте: На Прикарпатті 40% шкіл потребують покращення укриттів

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.