Соціум

У Калуші чотири дні працювала жива шопка (ФОТО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Із 24 по 27 грудня у середмісті Калуша функціонувала незвичайна шопка. Таку ідею втілив у життя духовний настоятель громади, військовий капелан, священник ПЦУ отець Федір Мороз, пише міський голова Андрій Найда.

У Калуші чотири дні працювала жива шопка (ФОТО)

Завдяки своїй наполегливості отець подарував громаді справжнє свято, яке так потрібне у цей складний час, – йдеться у повідомленні Андрія Найди. – Кожен охочий мав змогу завітати до родинного обійстя Морозів, де зараз діє екосадиба «Стара хата» та на власні очі побачити живих звірів. Тут були віслючки, баранці, коза й телятко. Дітки громади охоче їх годували, гладили та колядували поруч із живою шопкою.

У Калуші чотири дні працювала жива шопка

На екскурсію приходили навіть дошкільнята з садочків. І для дорослих така локація була слушною нагодою відволіктися від буденних справ та проникнутися духом народження Спасителя.

У третій день Різдва тут гучно лунала коляда. Численні мистецькі колективи з Калуша і старостинських округів колядували й віншували. Прославляли народження Христа та офірували гроші захисникам – збирали на дрони для 79 батальйону 102 бригади ТрО.

Щира подяка отцю Федору Морозу за подароване громаді свято, всім творчим колективам, хто долучився до нього, – пише міський голова Калуша.

Читайте: «Вертеп світла» – франківська «Дрібнота» знову йде колядувати

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.