Соціум

У Калуші через борги без світла можуть залишитися дев’ять гуртожитків

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
ТОВ «Прикарпатенерготрейд» отримав повідомлення від Господарського суду Івано-Франківської області про визнання банкрутом і відкриття ліквідаційної процедури щодо Калуського КП «Житлово-експлуатаційна організація №4» (ЖЕО №4). У Калуші

Згідно з правилами роздрібного ринку електроенергії, для споживача, який визнаний банкрутом, припинення електропостачання через заборгованість відбувається без попередження, інформує пресслужба «Прикарпатенерготрейд», пише Репортер.

Станом на 16 квітня 2021 року протермінований борг за електроенергію ЖЕО №4 становить 236 235,60 грн.

Таким чином, з 8:00 год 20 квітня всі об’єкти цього комунального підприємства, серед яких є 9 гуртожитків, буде знеструмлено. «Прикарпатенерготрейд» розуміє, що припинення електропостачання матиме негативні наслідки, особливо для мешканців квартир. Однак питання із заборгованістю ЖЕО №4 вже неодноразово піднімалось на різних рівнях, проте остаточно вирішити його так і не вдалось. У цьому випадку постачальник електроенергії змушений діяти виключно в межах чинного законодавства.

Лист з інформацією про вимкнення надіслано міському голові Калуша. Крім того, «Прикарпатенерготрейд» вважає за потрібне повідомити громадськість про знеструмлення попри те, що вимкнення може відбуватись і без попередження.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.