Соціум

У Калуші 66 квартир можуть лишитися без тепла, бо вкрали комплектуючі системи теплопостачання

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

З підвалів будинків на вулиці Пушкіна, 15, 15а, 15б, 15в у Калуші вкрали комплектуючі системи теплопостачання. Йдеться здебільшого про деталі з кольорових металів. Але, щоб їх здобути, злодії знищили повністю мережі, які відновленню тепер не підлягають.

Про це розповів голова Калуської громади Андрій Найда, пише Репортер.

У нашому житті трапляються речі, до яких не можна звикнути, які не піддаються розумінню. Вони просто шокують і дуже насторожують, бо, на жаль, не є рідкістю. І мені зовсім не хочеться, так би мовити, виносити сміття з хати публічно, адже ми усі українці зараз є під неабиякою увагою цілого світу, але про прикрий випадок мушу сказати сьогодні, щоб привернути увагу людей і закликати їх до пильності щодо збереження спільного майна, – написав Найда.

Відтак, 8 під’їздів, в яких 66 квартир отримують централізовано теплоносій, позбулися системи теплопостачання. І щоб тепер її заново встановити за попередніми підрахунками треба викласти щонайменше 0,5 мільйона гривень.

Найда повідомив, що заява в поліцію направлена і, сподівається, що зловмисники будуть знайдені і покарані.

Але це оптимізму не додає, бо опалювальний сезон не за горами, і такі обставини вимагають прийняття невідкладних «дороговартісних» рішень.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.