Соціум

У Івано-Франківську відбудеться акція на підтримку полонених у Росії українських моряків

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
У суботу, 25 травня, буде рівно пів року, як українські моряки перебувають у ворожому полоні. Цього дня небайдужі українці о 12.00 вийдуть на головні площі своїх міст, щоб наші полонені почули, що ми з ними. Що їх пам’ятають.

В Івано-Франківську акція на підтримку пройде на площі перед Ратушою. Але є основна вимога – акція має бути без партійних прапорів та політичної агітації, пише Репортер.

Свою участь в акції уже задекларували родичі полонених, численні громадські активісти – керівниця ГО «Дружина воїна» Тетяна Фреїшин, заступник голови правління міської асоціації учасників АТО Василь Андріїв, координаторка Центру допомоги учасникам АТО Вероніка Дичковська, засновник реабілітаційного центру «Бандерівський схрон Ігор Чернецький – а також десятки небайдужих франківців.

Останні новини про акцію онлайн – тут.

Зі слів родичів полонених відомо, що хлопці чекають листів. Тому на акції будуть закликати усіх написати від руки листа нашим героям. Батьки наймолодшого полоненого – Андрія Ейдера – вже передали спеціальні конверти, в яких ці листи потім надішлють до СІЗО Лефортово.

“Хлопці чекають листів” – батьки полоненого моряка Андрія Ейдера у Франківську

Крім того, кожен зможе поставити підпис під відкритим зверненням до української влади та міжнародних інституцій, що здатні вплинути на Росію. Адже прагнемо нагадати не лише нашій владі, але й усьому світові: ми чекаємо на повернення наших людей.

«Пам’ятаємо кожного українського полоненого!

Докладаємо максимум зусиль для визволення моряків!

Не пробачимо агресору жодного українського життя, яке стало запорукою збереження суверенітету та незалежності України.

Закликаємо міжнародну спільноту посилити санкції проти країни-терориста!

Вимагаємо притягнення до відповідальності Росії за порушення Женевської конвенції та норм міжнародного права!» – йдеться у зверненні.

Після акції звернення з підписами буде надіслано президенту, голові Верховної ради, представництву ЄС, офісу НАТО та посольству США в Україні.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні.
Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.