Соціум

У Івано-Франківську на 4 млн грн бюджету участі претендують 133 проекти

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
У Франківську на чотири мільйони бюджету участі претендують 133 проекти. Про це під час оперативної наради у міського голови повідомила координаторка партиципаторного бюджету Христина Костирко.

Цьогоріч мешканці Франківська та приміських сіл подали 133 проекти, з них 45 великих і 88 малих, пише Репортер.

Голосування розпочнеться 22 квітня. Перший тиждень – Великодній голосувати можна буде лише онлайн. Потім ще три тижні голоси прийматимуть у центральному ЦНАПі в трьох відділеннях ЦНАПу в мікрорайонах міста.

«Цього року є достатньо цікавих проектів. Так, подалися два проекти медичного спрямування – на закупівлю медобладнання, – говорить Христина Костирко. – Також подали проект на створення притулку для осіб, які постраждали від домашнього насильства. Є проект з психологічної адаптації атовців, облаштування громадського простору на Шевченка, Мальтійського балу для людей з інвалідністю, навчальний центр з догляду за неповносправними. Освітні проекти виходять також на інший рівень – тепер це не лише ремонти. Один ыз них – курс із LEGO Creators, інший – сортування сміття в садку».

Цього року не можна буде голосувати у бібліотеках, то в післяробочий час у мікрорайони, де немає ЦНАПу, та на вихідні до приміських сыл буде виїжджати мобільний ЦНАП – за встановленим графіком, додає Костирко.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефон.
Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.