Соціум

У хворих на Covid-19 на Прикарпатті з’явилися нові симптоми (ВІДЕО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Погіршення погоди і як наслідок – зниження імунітету, кажуть лікарі, безумовно впливають на збільшення кількості пацієнтів з симптомами грипу та ГРВІ.

Початок сезону грипу та ГРВІ прогнозують на жовтень. Втім, це зараз не головна проблема, кажуть лікарі. З усіх пацієнтів, які скаржаться на звичайну застуду, 60% при обстеженнях отримують позитивні тести на Covid-19, пише Репортер.

У хворих на Covid-19 на Прикарпатті з'явилися нові симптоми (ВІДЕО)

Все через мутацію штамів і їхню, здавалося б, незначні симптоми.

Він має три типи симптомів. Перший – коли захворювання починається з розладів травлення, без підвищення температури, – каже директорка франківських поліклінік Ольга Савчук. – Другий – коли починається з температури, ломоти в тілі й болю в горлі. Третя картина, яка не була раніше характерна для ковіду – як звичайний ГРВІ. Це нежить, невелика температура, загальна слабість.

За словами Ольги Савчук, в останньому випадку пацієнти взагалі не підозрюють, що у них може бути коронавірус, поки не зроблять тест.

Читайте: Кінець пандемії? Куди подівся коронавірус на Прикарпатті й у світі

Лікарі говорять, що в осінній період повинно знову повернути масковий режим, а також ретельно мити руки. Також варто зважати на харчування: їсти достатньо фруктів. А також – не забувати про вакцинацію як від ковіду, так і від інших інфекцій.

Більше у сюжеті телеканалу 402.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.