Соціум

У громадському транспорті Франківська встановили 129 кнопок тривоги

Google+PinterestLinkedInTumblr

129 КТС (кнопок тривожної сигналізації) встановила Поліцією охорони Івано-Франківщини в громадському транспорті обласного центру.

Весь громадський транспорт КП «Електроавтотрас», який курсує вулицями Івано-Франківська, а це – 129 автобусів та тролейбусів, обладнаний тривожними кнопками та відстежується Поліцією охорони за допомогою GPS-трекера, повідомляють правоохоронці.

кнопок

Завдяки цьому пасажири громадського транспорту, які стали свідками правопорушень, можуть одразу сповістити про це правоохоронні органи. Скористатися тривожними кнопками зможуть водії та пасажири, які потребують допомоги.

У разі непередбачуваної ситуації, яка виникла під час руху, або ж на зупинках автотранспорту, водій зможе скористатися тривожною кнопкою натиснувши на неї, щоб сповістити правоохоронні органи, – розповідає начальник УПО Івано-Франківської області полковник поліції Михайло Чорнописький. – Натомість, за допомого GPS-трекера відстежується місце знаходження автобуса і на місце події негайно спрямовується наряд поліції охорони. Скористатися тривожною кнопкою може не тільки водій, але й пасажири, які потребують допомоги.

Нагадуємо, що у Івано-Франківську уже встановлені стаціонарні кнопки «Термінового виклику поліції» у громадських місцях, де зазвичай збирається велика кількість людей. Такими місцями є супермаркети, аптеки, лікувальні та навчальні заклади, банки та автозаправні станції. На розташування таких кнопок указують спеціальні таблички.

Читайте: Тепло, світло, гроші: що готує франківцям опалювальний сезон

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.