Відео Соціум

У Франківську з’явилися вакцини від грипу. Які обирати, радить лікар (ВІДЕО)

Google+PinterestLinkedInTumblr
В Україні стартувало щеплення від грипу. Всього в державу привезли 665 тис доз вакцини. Цьогоріч циркулюватиме чотири штами грипу. Із двома українці вже знайомі, а два нові.

Тож у аптеках треба обирати чотирикомпонентні вакцини. Наразі в аптеках Франківська таких є дві: “Інфлуак” та “Ваксігрип тетра”, пише Репортер.

Треба щепитися вакциною, яка є чотирьохвалента, – говорить директорка КНП “Центр первинної медичної і консультативно-діагностичної допомоги” Ольга Савчук. – Також на вакцині має бути помітка, що вона – на період 2020-2021 років штамів. Цього року на території України мають право перебувати три вакцини: “Джексіфлю”, “Ваксігрип” та “Інфлуак”.

Лікарі кажуть, що кількість охочих вакцинуватися не бракує. Хоч опитані каналом 402 франківці розповіли, що вакцинуватися не спішать.

Таблетки, імбир, загартовування. Франківський імунолог розвіяв міфи про імунітет

Медики наполягають, що вакцинація цього року необхідна, щоб уникнути можливого поєднання з Covid-19. Тим більше, це практично єдина вакцина, до якої практично немає протипоказань. Але задоволення це не з дешевих: вакцина коштує від 350 до 420 грн.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.