Соціум Фото

У Франківську збільшать кількість інспекторів з паркування

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Щодня інспекція з паркування у Франківську штрафує десятки водіїв-порушників.

Скоро кількість інспекторів з паркування у місті планують збільшити. Про це повідомив заступник міського голови Михайло Смушак, пише Репортер.

У Франківську збільшать кількість інспекторів з паркування

Також анонсуємо, незабаром ми плануємо збільшити у місті Івано-Франківську кількість інспекторів з паркування, а саму інспекцію дещо реформувати, зробивши її роботу ще більш ефективною та помітною, – пише Смушак.

За травень інспекція з паркування зафіксувала 2490 порушень на загальну суму 1,1 млн. грн. Добровільно сплатили 1640 порушників на суму 507,1 тис. грн. Решту боржників платитимуть удвічі більше і з них борг стягуватиме виконавча служба.

У Франківську збільшать кількість інспекторів з паркування

Якщо не оплатити штраф за 10 банківських робочих днів, він зростає удвічі. А справу порушника передадуть у виконавчу службу і штраф стягуватимуть уже державні виконавці.

Запаркований Вами автомобіль комусь завадить пройти по тротуару, – пише Михайло Смушак. – Наприклад, мамі з коляскою. І вона через Вас змушена буде виїжджати на дорогу, наражаючи свою дитинку і себе на небезпеку. А не дай Боже, їх зіб‘є автомобіль. А не дай Боже, ще гірше – вони загинуть! Через Вас! Через залишений Вами на хвилинку автомобіль на тротуарі. Бо Вам було конче треба.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.