Соціум

У Франківську завершили навчання з цифрової грамотності eDigiStars для людей віком 50+

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

У Франківську закінчилося навчання для людей віком 50+ з цифрової грамотності eDigiStars. Навчання проходило у змішаному форматі (офлайн та онлайн) та тривало 4 тижні. На курс зареєструвалися майже 100 слухачів. За підсумками  навчань 51 випускник курсу eDigiStars отримав сертифікат, пише Репортер.

eDigiStars Нова Енергія ГО "Бріт"

Місія проєкту – надати людям віком 50+ можливість працевлаштуватись у цифровій сфері, збільшити шанси на працевлаштування завдяки опановуванню нових цифрових навичок.

Першого тижня учасники отримали базові цифрові навички: навчилися працювати з електронною поштою, месенджерами та соціальними мережами, а також брати участь у відео конференціях. На другому тижні навчання працювали з офісними програмами для роботи з документами, таблицями та презентаціями. Третього тижня отримали базові навички зі створення власного сайту. Четвертого тижня слухачі курсу здобули цифрові навички для креативного підприємництва в синергії з проєктом Creative Spark. Зокрема спробували роботу з ігровими інструментами: Sprint, Business Model Canvas. А також – відвідали семінар з використанням практики LEGO® SERIOUS PLAY®.

Висловлюємо щиру подяку Івано-Франківському обласному центру зайнятості, який допоміг знайти охочих брати участь в проєкті. Загалом було зареєстрований 91 учасник, з них 51 особа отримала сертифікати міжнародного зразка, – говорить очільниця проєкту eDigiStars Ірина Дарвай.

eDigiStars Нова Енергія ГО "Бріт"

Після чотирьох тижнів  навчання учасники проєкту «eDigiStars» отримали можливість стажуватися в ГО «БРІТ». Для цього їм потрібно було написати мотиваційний лист.

Проєкт «eDigiStars» запроваджує, підтримує та забезпечує стійкий перехід на нові формати роботи для перетворення літніх працівників у цифрових самозайнятих підприємців. Для цього свої сили об’єднали 19 партнерів у 8 дунайських країнах (Словенія, Угорщина, Австрія, Чехія, Боснія і Герцеговина, Україна, Болгарія, Румунія).

eDigiStars Нова Енергія ГО "Бріт"

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.