Соціум

У Франківську запрацював швейний коворкінг SEW4U

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

 У Івано-Франківську на базі клубу «Прометей» відкрили швейний коворкінг SEW4U для людей, які хочуть навчитися, удосконалити та просто пошити необхідний елемент одягу.

Керівниця проєкту «Коворкінг SEW4U» Ольга Фіщук розповідає, що поштовх до реалізації ініціативи зробила війна, пише Репортер з посиланням на сторінку міського голови.

коворкінг

До коворкінгу можуть прийти як жителі нашої громади, так і внутрішньо переміщені особи, щоби сконструювати та пошити необхідну річ.

«Військові дії знищили багато галузей, швейна промисловість одна з них. Частина України, яка постраждала найбільше, так історично склалося, мала сильну швейну промисловість. До Івано-Франківська релокувалося багато підприємств, багато майстринь приїхали з нічим. І виникла потреба в просторі, де майстрині зможуть прийти і створити свій образ, або пошити для себе одяг. Або ж є багато волонтерів, які відшивають одяг і речі для потреб ЗСУ. Тому й виникла ідея створити такий простір», – керівниця проєкту Sew4U Ольга Фіщук.

коворкінг

Скористатися послугами швейного коворкінгу можна буде попередньо записавшись, щоби забронювати робоче місце на необхідний термін. Окрім того, на цьому сучасному обладнанні абсолютно безкоштовно зможуть навчатися дітки 7-9 класів. Про це повідомила заступниця міського голови, директорка Департаменту освіти і науки Вікторія Дротянко.

коворкінг

Гурток шиття для дітей на базі коворкінгу Sew4U запрацює вже з 1 березня. На базі клубу «Прометей» створювати одяг чи будь-які інші предмети з тканин будуть дві групи по 10 діток в кожній.

Читайте: Прикарпаття отримало 36 генераторів від чеських партнерів

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.