Соціум

У Франківську запрацювали чотири чергові дитсадки

Google+PinterestLinkedInTumblr
З 1 липня в Івано-Франківську працюють чотири чергові заклади дошкільної освіти.

Зокрема, ДНЗ №1 «Калинонька» (вул. Вовчинецька, 9), ДНЗ №3 «Бджілка» (вул. Гетьмана Мазепи, 40б), ДНЗ №4 «Калинова сопілка» (вул. Вовчинецька, 133), ДНЗ №35 «Вишиванка» (вул. Хіміків, 4г).

У пресслужбі Івано-Франківського МВК повідомляють, що головне завдання на ці місяці – зміцнення та оздоровлення дитячого організму, збагачення емоційними враженнями, розвиток пізнавальних здібностей.

«Кваліфікований медико-педагогічний супровід, цікаві фізкультурно-оздоровчі заходи, краєзнавчо-туристична, експериментально-дослідницька діяльність дітей, якісне харчування, педагогічний догляд – все це пропонується в закладах дошкільної освіти міста для задоволення потреб багатьох родин та забезпечується під час організації різноманітної діяльності дітей, дозвілля та розваг, прогулянок та екскурсій у природу», – йдеться в повідомленні.

Основним пунктом в режимі дня є виконання комплексу фізкультурно-оздоровчих заходів: щоденна ранкова гімнастика та гімнастика після сну; фізкультурні заняття, екскурсії, туристичні походи, розваги, фізкультурні свята.

“Попереду два чудових місяці. Подбаймо разом, щоб дітям дісталось вдосталь цілющих променів, пізнавальних прогулянок та цікавих вражень! Кожен з нас хоче бачити дітей щасливими та успішними, але основне, щоб вони були здоровими”, – зазначають в МВК.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.