Соціум

У Франківську запрацювало оновлене відділення інтенсивної терапії новонароджених (ВІДЕО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Виходжуватимуть маленьких «поспішайок» вагою від 500 грамів. В Івано-Франківському обласному перинатальному центрі запрацювало оновлене відділення інтенсивної терапії новонароджених.

Забезпечити малечі, яка передчасно з’явилася на світ, комфортні у мови з перших хвилин життя – невід`ємна частина успішного одужання, кажуть лікарі. Тому закупили все необхідне обладнання, йдеться у сюжеті Каналу 402, пише Репортер.

Серед новітніх систем для крихітних пацієнтів: штучна вентиляція легень, кювезики для транспортування немовлят одразу після народження, апарати для регулярної подачі медикаментів та багато іншого. За їх допомогою, кажуть медики, процес одужання буде швидшим.

Читайте також: Туди допомога, а звідти – люди. Як франківець Тарас Стрілецький рятує від війни (ФОТО)

Не менш важливо у роботі з «поспішайками», каже неонатолог Людмила Тачинська, оперативно реагувати в екстремальних умовах. Тож, для відділення придбали мобільні УЗД та рентген-апарати. Цей апарат робить знімки в цифровому режимі і ми маємо можливість в будь-який час дня і ночі, коли стається екстренна ситуація, зробити знімок й отримати результат за пару хвилин, – говорить Людмила Тачинська. – Крім того, дитинка може повернутися, якось змінити своє положення. І якщо порівнювати якість знімків тоді і зараз – це небо і земля.

На реконструкцію відділення знадобилося близько двох років, – каже гендиректор перинатального центру Юрій Павлушинський. Проводили її за усіма європейськими стандартами.

Відділення забезпечили усіма необхідними медикаментами з національного переліку. Кошти на капремонт надали як благодійники, так і обласна рада.

Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів: