Відео Соціум

У Франківську визначили переможців літньої хвилі «Малих Ґрантів» (ВІДЕО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
В Івано-Франківську визначили переможців літньої хвилі «Малих Ґрантів Теплого Міста». Проєкти отримають фінансування на загальну суму 120 тисяч гривень.

Переможців обирали за трьома напрямами: прогресивна освіта, мистецтво та міський простір, пише Репортер.

Оцінювання проводиться у два тури. Один тур дистанційний, де учасники незалежної комісії, перевіряють індивідуальні заявки. Другий тур – очний, тобто інтерв’ю, захист робіт. Із 13 заявок у другий тур пройшло 8, сім з яких було підтримано. Дві з яких підтримано частково, – каже координаторка проєкту Христина Магас.

Одним із переможців освітнього напряму є проєкт від громадської організації «Нуль відходів». Він пропагує культуру вирощування локальної їжі, міського фермерства, збору та переробки органічних відходів. Всі події проекту, каже організатор, будуть відбуватись безкоштовно на свіжому повітрі просто неба.

Ми проведемо більше тридцяти різноманітних воркшопів, розповів представник ГО «Нуль відходів» Михайло Веклин. – Це будуть воркшопи і по екологічній тематиці, і по вирощуванню, і по компостуванню.

На грантову підтримку подалось й два культурні проєкти. Серед них ініціатива «Пантоніма для дітей». За допомогою міміки та жестів школярів вчитимуть створювати художні образи. Для цього проведуть шість безкоштовних занять.

Серед семи переможців, п’ять проектів отримали по 20 тисяч гривень грантової підтримки, а ще два – по 10 тисяч. На втілення своїх ідей вони мають три місяці.

Деталі в сюжеті каналу 402:

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.