Соціум

У Франківську встановили метеостанції

Google+PinterestLinkedInTumblr
На даху Івано-Франківської міської ради та по місту встановлено метеостанції, які щохвилини збирають та передають на сервер інформацію про погоду.

«Метеобезпека» – 67 проект в межах програми SmartCity і дані з сервера може переглянути будь-хто і будь-коли.

Відтепер показники температури, вологості повітря, атмосферного тиску, напряму і силі вітру, точці роси, кількості опадів, кількості ультрафіолетового випромінювання тепер можна переглянути на сайті, інформує пресслужба міського голови.

Майже кожного року в травні-червні у місті стаються повені та буревії. Але тепер метеостанція майже миттєво передає інформацію у службу оперативного реагування та міську службу з надзвичайних ситуацій. Завдяки метеостанціям при загрозі буревію чи підвищеній кількості опадів, що може викликати повінь чи затоплення, навіть в нічний час сигнал тривоги буде надходити відповідним службам.

Невдовзі планується також встановлення безконтактних датчиків рівня води на Бистриці Солотвинські та Бистриці Надвірнянській у м. Івано-Франківську.

«Івано-Франківська міська рада – перша в Україні впроваджує такий проект з метеобезпеки. Сподіваюся, що тепер ми зможемо швидше реагувати на загрози і наша громада буде почуватися безпечніше!», – прокоментував міський голова Руслан Марцінків.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.