Соціум

У Франківську відкрили адаптивний спортмайданчик

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

У Франківську відкрили адаптивний спортмайданчик та провели змагання ветеранів.

Про це повідомив Канал 402, пише Репортер.

Тепер підтримувати своє здоров’я та відновлюватися ветерани зможуть просто неба.

Долучилась до роботи над комплексом Федерація стронгмену України. За словами її президента Сергія Конюшка, майданчик створили, щоб учасники бойових дій могли підтримувати фізичну форму. Головною родзинкою майданчика є інфостенд, де зісканувавши QR-код можна отримати інформацію про комплекс вправ.

Змагання для ветеранів це тільки перший щабель будівництва в галузі спортивної реабілітаціії для ветеранів війни. Змагання для ветеранів є магнітом та стимулом для того, щоб ветерани гуртувались, комунікували, приїждали, змагались і спілкувались, – говорить Сергій. – Далі за цим іде процес тренувань. Саме тренування ми забезпечуємо на цих спортивних майданчиках і поширюємо мережу наших фахівців і тренерів по регіонах, до яких ветерани можуть звертатися. Знайти свого тренера ветерани можуть через мобільний додаток «TRENVET».

Спортивний комплекс налічує 20 тренажерів, які під час тренування залучають усі м’язи тіла. Також тут є змінна вага, тож займатися зможуть як уже досвідчені спортсмени, так і новачки.

Читайте: Командир «Француз». Як у «Хартії» воюють іноземці

За словами Сергія Конюшка, врахували всі необхідні та можливі у вуличних умовах тренажери, які залучають всі групи м’язів. На цьому Strong Workouti можуть займатися будь-хто: особи похилого віку, особи з інвалідністю, ветеран чи спортсмен.

Створення майданчика стало частиною програми Strong Workout. У межах заходу в центрі міста провели масштабні всеукраїнські змагання “Звитяга Нескорених”. Традиційно учасниками стали ветерани та військовослужбовці.

Такі масштабні змагання відбуваються у Франківську вже вдруге. За словами міського голови Івано-Франківська Руслана Марцінківа, напрямок спортивної реабілітації у громаді повинен бути на високому рівні. Адже саме спорт допомагає ветеранам адаптуватися до цивільного життя та покращити фізичний стан.

Хлопці, які займаються такими змаганнями отримують міську стипендію. Сьогодні таких стипендіатів є близько 20, але ми готові розширюватися. Це залежить від ветеранів: буде більша кількість хлопців, які займатимуться спортом, то буде більша кількість таких стипендій.

Читайте: Чорнопотоківська, чорнопотіцька, чорнєнська. У селі на Прикарпатті пишуть писанки з чорним тлом (ВІДЕО)

Загалом участь у змаганнях взяло близько 300 чоловіків та жінок з 20 областей України.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.