Соціум Фото

У Франківську відкрили об’єднані бульвари (ФОТО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
У п’ятницю, 18 червня, в Івано-Франківську дозволили рух автівок з‘єднаними Північним і Південним бульварами.

Роботи над об’єднанням бульварів тривають уже три роки, пише Репортер з посиланням на пресслужбу міського голови.

“Попереду – ще пішохідна зона, тротуари, велодоріжки, верхній шар та озеленення. А ще бульварами проляже нова тролейбусна лінія”, – каже міський голова Руслан Марцінків.

Новий автошлях, що проліг між з’єднаними Бульварами, дозволить розвантажити інші дотичні вулиці: Довгу, Галицьку, Любомира Гузара та інші. Також там буде нова тролейбусна лінія на 3,5 км в одному напрямку.

“Ми отримаємо ще одне тролейбусне з’єднання, дуже важливе, про яке давно та багато хто говорив, але вдається реалізувати саме зараз. Це ще один дуже амбітний проект, який реалізовується в Івано-Франківську. Вартість якого – 3 млн євро. Це кошти Європейського інвестиційного банку. І фактично, на сьогоднішній день, велику частину цих робіт вже вдалося зробити”, – коментує заступник міського голови Михайло Смушак.

За словами Смушака, тепер ще потрібно встановити нові тролейбусні опори. Поки їх встановили 172, а має бути 250.

“Бульвари возз’єднались, та це ще не кінець. Тут облаштують ще один шар асфальтобетону, ще тут потрібно зробити тротуари, велодоріжки, освітлення та натягнути тролеї. Роботи ще вистачає і все буде виконуватись згідно з графіками та під технічним наглядом за об’єктом”, – ділиться директор ТОВ “Івано-Франківськавтодор” Станіслав Ростовцев, що є головним підрядником з цього будівництва.

За словами провідного інженера УКБ Ярослава Кузика, з’єднання бульварів затягнулось, бо не могли вирішити ситуацію з «П‘яним базаром». Також, за його словами, найважче у роботі було перенесення інженерних мереж: каналізацій, електрики.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.