Соціум Фото

У Франківську відкрили благодійну виставку на підтримку полонених моряків (ФОТО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
У понеділок, 10 червня, о 17.30 в мистецькому підземному переході «Ваґабундо» (Пилипа Орлика, 7) відкрили благодійну виставку-ярмарок «Повернення доДому».

Усі кошти з ярмарку передадуть батькам полонених у Росії моряків, пише “Репортер“.

Відкрили виставку “Повернення доДому” Євгенія та Дмитро Ейдери, батьки наймолодшого полоненого Андрія Ейдера.

Івано-Франківськ став восьмим містом, мешканці якого можуть долучитися до підтримки полонених Росією українських моряків. Виставка триватиме до 17 червня, потім на три дні переїде у Надвірну. Далі помандрує на Хмельниччину, а потім в Одесу, де відзначатимуть день Військово-морських сил.

«Виставка мандрує рідними містами хлопців, – каже Євгенія Ейдер. – сподіваємося, що вони повернуться швидше. Ми кожного тижня чекаємо, що вони будуть вдома».

За словами організаторів, митці з різних куточків України писали картини на подарунок і на підтримку нашим хлопцям, що зараз є військовополоненими у Росії.

За приклад була взята картина Беати Куркуль «Маленький кораблик, повертайся додому», намальована у перші дні полону наших моряків. Художники відтворили 24 «копії», але у своєму стилі і зі своїми емоціями. Самі картини будуть подаровані нашим героям після їхнього звільнення.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні.
Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.