Соціум Фото

У Франківську відбулося урочисте вручення ключів від Socium Developer (ФОТО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
В Івано-Франківську відбулося офіційне вручення ключів у ЖК “Парковий” від БК Socium Developer.

Подбала компанія і про соціальну складову, пише Репортер. Поміж тим, що вже понад 700 сімей ощасливили новим комфортним житлом, не забувають у Socium Developer і про допомогу нашим захисникам.

Socium Developer

Socium Developer – це соціально-відповідальний бізнес. Компанія піклується про всіх своїх клієнтів, зокрема про тих, хто стояв і стоїть на захисті нашої держами. Саме тому на події вручили ключі 21 учаснику бойових дій.

Socium Developer

Ми пишаємось тим, що вони проживають у нашому комплексі. Це люди, котрі, незважаючи ні на що, в один момент покинули свої домівки і стали на захист нашої з вами України, – кажуть у Socium Developer. – Ці люди щодня були під обстрілами, не зважали на погодні умови та робили все для того, щоб зберегти суверенітет нашої держави. Адже знали, що воюють за те, аби їхні рідні та ми з вами мали мирний дах над головами та не знали, що таке війна.

Socium Developer

До слова, у жовтні Socium Developer разом із партнерами з Blago Developer у спільному проєкті Comfort park також вручали квартири учасникам бойових дій.

Під час вручення ключів компанія подарувала сертифікат на однокімнатну квартиру й сім‘ї, у складі якої є людина з інвалідністю (ДЦП). Кандидатуру визначила комісія Івано-Франківської міської ради.

Socium Developer

Нагадаємо, що 28 жовтня, на відкритті представницького офісу Socium Developer компанія вручила сертифікат на квартиру сім’ї, в якій є людина з інвалідністю (ДЦП). Документ передали міському голові Руслану Марцінківу, А він, у свою чергу, віддав його на опрацювання в комісію. І саме комісія міськради визначала,  хто найбільше потребує квартири, запевняють у компанії.

Socium Developer

Сім’я, якій вирішили вручити житло, перебуває на квартирному обліку ще з 2005 року. Наразі вони живуть у кімнаті гуртожитку на третьому поверсі – без ліфта, без ванної кімнати та з кухнею загального користування.

Звісно, ці умови абсолютно не комфортні для сім’ї, в якій дитина від народження з інвалідністю І групи. Але тепер усе  змінилося!

Socium Developer

Компанія вдячна міській раді за співпрацю, зокрема міському голові Руслану Марцінківу, адже творити добрі речі разом набагато легше!

До слова, ЖК «Парковий» розташований на вулиці Романа Вірастюка, 1. Тому на подію запросили його рідного брата Василя, дружину Ірину та маму.

Socium Developer

Ми раді тому, що про Романа пам’ятають, шанують, а також називають на його честь вулиці. А ще більше раді тому, що один із наших комплексів знаходиться на вулиці його імені, – кажуть у Socium Developer.

На правах промо

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.