Соціум

У Франківську ветеранів з Львівщини навчитимуть соціальному підприємництву

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
З 12 по 14 грудня ветерани ООС зі Львівської області приїдуть до Івано-Франківська на навчання. Їм покажуть кращі приклади соціального підприємництва та організують зустрічі з місцевими лідерами думок.

Упродовж трьох днів ветерани відвідають понад 10 організацій та підприємств, зокрема, інноваційний центр “Промприлад. Реновація”, громадський ресторан “Urban Space 100”, житлово-будівельний кооператив учасників АТО “Соціум”, реставраційну майстерню “Врятуємо скарби разом”.

 

“Метою візиту є ознайомлення ветеранів із кращими проектами громадського та ветеранського середовища, що впливають на життя громади чи вирішують його проблеми, — розповідає один із організаторів візиту, ветеран ООС Андрій Фармуга. — Для ветеранів Львівщини буде корисно дізнатись, як втілювались такі проекти, а також встановити зв’язки з місцевими ветеранськими спільнотами”.

Візит також передбачає зустріч ветеранів із місцевими лідерами думок. Серед них начальник відділу підтримки ветеранів та внутрішньо переміщених осіб Івано-Франківської ОДА Володимир Глизнер, письменник Тарас Прохасько, співзасновниця ГО “Інша Освіта” Альона Каравай.

Організатори сподіваються, що після цього візиту ветерани надихнуться на нові соціальні та комерційні проекти й спробують втілити їх у Львівській області.

Навчальний візит відбудеться у межах проекту «Підтримка реінтеграції ветеранів конфлікту на сході України та їхніх сімей», який  впроваджує Міжнародна організація з міграції та реалізується (у Львівській області) Молодіжною організацією “СТАН” за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.