Соціум

У Франківську в перинатальному центрі відкрили два нові відділення (ВІДЕО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

У Міському клінічному перинатальному центрі чергові оновлення. Цього разу у закладі відкрили одразу два відділення. На першому поверсі клініко-діагностичне – для вагітних і гінекологічних хворих. Тепер у ньому проводять повний цикл обстеження жінки: огляд-акушер-гінеколога, забір аналізів.

А також консультації вузьких спеціалістів: терапевта, окуліста, генетика та судинного хірурга, йдеться у сюжеті Канал 402.

Один кабінет – це є кабінет акушер-гінеколога з гінекологічним кріслом, яке надає можливість надавати допомогу жінкам з обмеженими фізичними можливостями, – говорить в.о. завідувача денного стаціонару МКПЦ Костянтин Кучеренко. – Після огляду гінекологічного поруч є кабінет ультразвукової діагностики, який дає можливість більш чіткої діагностики, з якою патологією поступає жінка. Далі ми бачимо, що є кабінет для забору – клініко-діагностична лабораторія, вона працює цілодобово. І кабінет УЗД.

Для недоношених діток у міському пологовому також відкрили відділення. Сюди потраплятимуть новонароджені, яким необхідне спеціальне або реабілітаційне лікування після реанімації. Тут дітки кріпнуть, набирають необхідну масу тіла, а головне, ростуть поруч із мамою.

Та це ще не всі зміни. Кілька місяців тому журналістам показували повалені стіни, які залишилися від старих радянських палат, так званих боксів. Тепер на їх місці відкрили перші дві палати із санвузлами, зручним ліжком, ліжечком для новонародженого та зручним місцем для татуся.

До кінця цього року, сподівається у мерії, вдасться доробити і решту палат. А це ще 9 приміщень із санвузлами та душовими кабінами за сучасними стандартами.

Оновлюються не лише приміщення, але й підходи. Зараз, запевняє керівниця міського перинатального центру, головне, щоби дитинка від перших хвилин появи на світ усі етапи розвитку проходила разом із мамою.

До слова, з серпня у міському перинатальному центрі розпочали лекції для вагітних у школі відповідального батьківства.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.