Соціум

У Франківську в більше як 300 стояках поки немає опалення

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
В Івано-Франківську продовжується процес запуску опалення.

До кінця тижня уже всі котельні мають працювати, повідомив міський голова Руслан Марцінків на ранковому ефірі на радіо “Західний полюс”, пише Репортер.

“Котельню на Індустріальній запустимо з четверга на п’ятницю. Там були проблеми. Всі інші працюють. Але є більше 300 стояків у місті, де ще немає опалення. На жаль, цей період завжди затягується до двох тижнів. Спочатку включають садочки й школи”, – каже Марцінків.

Також проблемою є те, що мешканці часто не розповітрюють батареї. Якщо свідомо відмовляються це робити, міський голова каже – треба дзвонити на номер 15-80. Тоді буде розбиратися поліція.

“Минулого року були такі випадки у декількох будинках. Проблема з людьми була на останньому поверсі. Доводилося складати відповідний акт”, – говорить Руслан Марцінків.

Також, за словами Марцінківа, у деяких будинках є проблеми, бо люди відключилися від централізованого опалення і не підключили трубу. Дозволи отримали багато, але трубу зробили лише в 21 будинку. Але дозволи на відключення від централізованого опалення продовжують давати.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні