Олексій Трелевський, куратор проєкту Eco-City з вимірювання показників якості повітря у Франківську, повідомив про погіршення.
«Маємо у місті смог. Опалювальний сезон в дії. Безвітряна погода сприяє накопичуванню забруднених речовин в повітрі. При такому забрудненні намагайтесь уникати перебування на вулиці і не провітрюйте кімнати», – попередив він франківців у групі Комуналка ІФ.
Громадський моніторинг якості повітря з використанням стаціонарних станцій можна бачити тут. Червоні позначки – це найвищий рівень забруднення.
Смог у місті сьогодні був видимий. Особливо помітний для ока, темний серпанок висів над міським озером.
![](https://report.if.ua/wp-content/uploads/2019/12/78312994_1010573362626200_2300022422289514496_n-1024x576.jpg)
«В районі стадіону та 22 школи неможливо вийти на вулицю. З монастиря, того, що на Івасюка, такий їдкий запах диму, що просто жах. І вже неодноразово піднімалася ця проблема навіть по ТБ, і ніякі висновки настоятелі монастиря не зробили», – додала в коментарях франківчанка Олена Ватутіна.
Comments are closed.