Соціум

У Франківську школярі з 23 до 27 жовтня підуть на дистанційне навчання, – Департамент освіти

Google+PinterestLinkedInTumblr
На сьогоднішньому виконкомі представники Департаменту освіти обговорили з міським головою Франківська Русланом Марцінківим навчальний процес у місті в найближчий тиждень.

Сьогодні вранці мер Марцінків в ефірі одного з місцевих радіо висловив думку, що франківські школярі з 23 жовтня підуть на канікули – на 4 дні, до 27 жовтня. Це пов’язано з виборчим процесом на місцевих виборах-2020 – більшість шкіл стають виборчими дільницями, голосування на яких буде проводитися 25 жовтня, пише Курс. Департамент освіти

Ще раніше Міносвіти рекомендувало відправити школярів на канікули у зв’язку з виборами та підвищенням захворюваності на коронавірус – з 21, а потім і з 15 жовтня.

Нагадаємо, мер Марцінків розпорядився, що школярі у Франківську не йдуть на канікули з 15 жовтня. Відтак всі ліцеї міста сьогодні вчаться. Що стосується подальшого навчального процесу, то Департамент освіти міста вважає недоцільним відправляти дітей на канікули з 23 до 27 жовтня. Натомість директорам шкіл рекомендують перейти в ці дні на дистанційне навчання.

“Департамент освіти рекомендував адміністрації навчальних закладів продовжити навчання у дистанційному форматі, – пояснила заступниця директора департаменту освіти Наталія Микула. – За законодавством, упродовж календарного року має бути 175 днів навчання, щоби навчальна програма була визнана такою, що відбулася. Тож ми пропонуємо до 27 жовтня продовжити навчання дистанційно, а з 28 жовтня продовжити навчання у звичайному режимі”.

Наталія Микула додала, що було проведене опитування серед директорів шкіл і зійшлися на тому, щоби з 23 жовтня продовжити навчання дистанційно. А що стосується осінніх канікул, то вони були використані у вересні, на початку навчального року, розтлумачила Микула.

Руслан Марцінків погодив такий варіант навчання для школярів.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні.
Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.